Twino%e2%80%94wordmark blue

Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej

  • Full-time
  • Windykacji

Zakres zadań

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych na zróżnicowanym poziomie i etapie zadłużenia zgodnie z zasadami Etyki Branży Windykacyjnej oraz obowiązującym schematem rozmowy w celu odzyskiwania należności.
  • Prowadzenia profesjonalnych negocjacji warunków spłaty zadłużenia z wykorzystaniem technik windykacyjnych w zakresie zgodnym z zasadami Etyki Branży Windykacyjnej.
  • Udzielanie informacji oraz edukacja za pośrednictwem dostępnych kanałów komunikacji w zakresie stanu zaległości i terminu płatności zgodnie z danymi zawartymi w systemie.
  • Utrzymywanie wysokiej jakości obsługi w celu zapewnienia pozytywnych relacji z rozmówcą (brak reklamacji na jakość obsługi).
  • Rekomendacja możliwych sposobów rozliczenia zobowiązania zgodnie z obowiązującym procesem oraz priorytetami biznesowymi spółki.
  • Obsługa korespondencji i reklamacji za pośrednictwem dostępnych kanałów komunikacji zgodnie z obowiązującymi zasadami.
  • Aktywny udział w zmianach procesu windykacyjnego.
  • Wdrażanie nowych pracowników z zakresu obsługi systemu.
  • Współpraca z innymi działami w obszarze wyjaśniania spraw windykacyjnych.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Realizacja miesięcznych wskaźników i celów indywidualnych.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Czego oczekujemy

  • Doświadczenie w telefonicznym dziale windykacji.
  • Mile widziane doświadczenie w windykacji kart kredytowych.
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem.
  • Nastawienie na osiąganie celów i realizację zadań.
  • Umiejętność poprawnego i swobodnego posługiwania się jęz. polskim w piśmie i w mowie.
  • Umiejętność budowania relacji interpersonalnych.

Oferujemy

  • Pracę z pełnym pasji zespołem trzykrotnie nagrodzonym Gwiązdą Obsługi Jakości (2018, 2019, 2020).