Twino%e2%80%94wordmark blue

Analityk Biznesowy

  • Full-time
  • Sales and Marketing

Zakres zadań

  • Przygotowywanie wkładu do cyklicznych raportów „cash flow” w zakresie estymowania poziomu wypłat pożyczek w oparciu o planowaną sprzedaż pożyczek.
  • Przygotowywanie analiz przeprowadzanych kampanii marketingowych w celu weryfikowania założeń kampanii do ich rezultatu.
  • Przygotowywanie bieżących analiz dotyczących zachowań klientów na portfelu.
  • Opracowywanie założeń biznesowych dla nowych inicjatyw sprzedażowych.
  • Przygotowywanie analiz wynikających z potrzeb działów: Obsługi Klienta oraz Windykacji Należności jak np.: analiza skuteczności działań marketingowych per kampanie, analiza skuteczności działań windykacyjnych na poszczególnych etapach zadłużenia.
  • Przygotowywanie analiz wynikających z potrzeb bieżących.

Czego oczekujemy

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (Analityka Biznesowego).
  • Biegła znajomość Excela.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność samodzielnego wyciągania wniosków i prezentowania ich.
  • Umiejętność syntetyzowania informacji i przekładania ich na rekomendacje działań.
  • Doświadczenie w pracy na dużych bazach danych.
  • Dobra znajomość SQL i innych programów do zarządzania bazami danych- mile widziane doświadczenie w pracy z RStudio i/lub Qlickview.
  • Umiejętność samodzielniej pracy.
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego (szczególnie w piśmie).

Oferujemy

  • Pracę z pełnym pasji zespołem trzykrotnie nagrodzonym Gwiązdą Obsługi Jakości (2018, 2019, 2020).
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów.
  • Szeroką współpracę z innymi działami w ramach realizacji wspólnych celów.